Nahraďte vyzváňajúce telefóny pohodlnou a prehľadnou aplikáciou

Medevio za Vás zbiera požiadavky pacientov, zatiaľ čo vy ordinujete.

vzhled požadavku.png
mobil.png

Vítejte v Medevio

Věříme v takovou budoucnost zdravotnictví, kde lékaři nemusí volit mezi kvalitní péčí a rovnováhou osobního a pracovního života. Proto jsme stvořili Medevio – platformu, která vrací lékařům klid do ordinací.

600+ordinací z celé ČR v Medevio
370 000+pacientů v aplikaci
97 letvěk nejstaršího pacienta v aplikaci

Jak vám Medevio pomůže?

Medevio ulehčuje komunikaci s pacienty a snižuje zátěž v ordinaci. A dokáže toho ještě mnohem více.

Jednodušší komunikace

Telefony, emaily, chat? Komunikujete s pacienty tolika kanály, že nevíte, kam se dívat dříve. Medevio vám vše sjednotí na jedno místo, zaznamená požadavky pacientů a přehledně je roztřídí podle priority.

Klid na práci

Zvonění telefonů nahradí ticho a vy se můžete soustředit na léčbu pacientů. K požadavkům se pak můžete vrátit v době, kterou si sami vyhradíte, a zpracovat je všechny naráz.

Spokojení pacienti

Dovolat se do ordinace může být pro pacienty náročné. S Medevio zadají svůj požadavek pohodlně v aplikaci na pár kliknutí. Třeba i o půlnoci.

Úspora času

Zpracování požadavků bude rychlejší. Pacient v aplikaci předvyplní vše, co potřebujete vědět – jaké zdravotní obtíže má, které léky mu dochází nebo proti jaké nemoci se chce očkovat.

Vyšší příjmy

Nejen, že budete šetřit čas díky efektivnější práci a odbavíte tak více placených požadavků, ale díky online platbám můžete pacientům nabídnout i nadstandardní zpoplatněné služby, například automatické upozornění na prevenci nebo rychlejší reakci na požadavek.

Péče o starší pacienty

Aplikace Medevio je tak přívětivá, že si s ní rozumí i senioři. Pokud o ně přesto máte obavu, můžete využít funkci Ústředna, která vám zaznamená telefonické hovory a automaticky je přepíše do požadavků v aplikaci.

Snadné nastavení, snadné používání

Nastavením aplikace vás provedeme a profil ordinace přizpůsobíme na míru vašim potřebám.

mobil.png

Profil podle vašich potřeb

Pacient si v aplikaci vybírá z vámi definovaných požadavků, jako je žádost o eRecept, objednání prohlídky aj. Sami rozhodujete, jaké typy požadavků chcete nabídnout.
K požadavkům pacient doplní nutné informace a dokumenty pro jejich snadné zpracování.

vzhled požadavku.png

Pohodlné řešení požadavků

Medevio všechny požadavky zaznamená do přehledného seznamu a roztřídí je dle priority, akutní stavy zdůrazní.
Požadavky pak můžete vyřešit nerušeně v době, která vám nejvíce vyhovuje.

nastaveni3.png

Rychlá komunikace na jednom místě

S pacientem komunikujete nebo sdílíte dokumenty přímo v aplikaci. Veškeré informace tak máte na jednom místě. Vyřízené požadavky se automaticky archivují.

Chcete Medevio nezávazně otestovat nebo se dozvědět více?

Založte si testovací ordinaci a v klidu si vše proklikejte. Nebo se nám ozvěte, rádi vám aplikaci předvedeme v praxi.

Co o nás říkají lékaři a sestry?

Medevio bych doporučila z mnoha důvodů. Nejvíce ale oceníme, že nevolá tolik pacientů najednou, takže je v práci více klidu na léčbu samotnou a celkově méně nervů a stresu.

sestra Rakasová, gynekologie, Třebechovice pod Orebem

Jsou to hodiny ušetřeného času týdně. Minimálně dvě hodiny každý den. Mám více času starat se o chod ordinace - nutnou agendu, chystání ordinace pro výkony a samozřejmě se můžu více věnovat pacientkám.

MUDr. Jančárková, gynekologie, Velký Šenov

Aplikace Medevio mi umožňuje novou úroveň komunikace s mými klienty, která je výhodná pro obě strany. Pomocí aplikace získám potřebné informace od pacienta z pohodlí jeho domova.

MUDr. Pelikánová, pediatrie, Nový Knín

AdobeStock_196903705 - doktor foto 3.jpeg

Prohlédněte si, jak s Medevio pracují vaši kolegové

Medevio využívá již více než 600 ordinací z celé ČR. Nahlédněte do jejich profilů.

mapicka.png

Medevio přináší řešení pro všechny lékařské specializace. Chcete ukázku právě pro tu vaši? Ozvěte se nám.

Funkce, které si oblíbíte

Medevio dokáže více, než jen usnadnit práci s požadavky pacientů. Jaké funkce můžete v aplikaci využívat?

Zaznamenání a třídění požadavků
Zvedáte telefon kvůli receptu na léky, objednání či výsledkům vyšetření? Až 80 % těchto požadavků není akutních. Věnujte se jim v době, která vyhovuje vám. Medevio zaznamená požadavky pacientů, zjistí veškeré nutné informace a roztřídí požadavky dle priority. V průměru tak ušetříte minimálně 1 hodinu denně.

Rychlá komunikace s pacienty
Domlouvat se s pacienty můžete přímo v aplikaci a vše tak máte přehledně na jednom místě. Komunikace je oboustranná. Pacienti vždy jasně vidí, že reagujete jen v ordinační době, takže se nemusíte bát, že budou vyžadovat okamžitou odpověď.

Přehled pacientů
Veškeré informace o svých pacientech vidíte přehledně na jednom místě. Díky tomu můžete pacienty nejen jednoduše přidávat nebo upravovat jejich informace, ale oceníte to i ve chvíli, kdy potřebujete vyfiltrovat určitou skupinu pacientů, například ženy ve věku 30–35 let.

Štítky
Štítky slouží k jednoduché kategorizaci pacientů. Šíře využití záleží jen na vašich potřebách: od diagnóz až po administrativní poznámky. Můžete si tak jednoduše vyfiltrovat například pacienty se štítkem "Má zájem o očkování".

Kalendář
Svůj pracovní čas budete mít vždy dobře zorganizovaný díky přehlednému kalendáři, ve kterém vidíte všechny své objednané pacienty. Je pouze na vás, zda kalendář využijete pouze interně, nebo umožníte pacientům, aby se do něj sami objednávali online.

Objednávací systém
Pacienti i sestry oceňují možnost objednat se online namísto ztrácení času dlouhým telefonováním. Snadno si nastavíte termíny dle typu vyšetření (zdravotní obtíže, očkování, prevence, ...) a vašich ordinačních hodin.

Pozvánky na prevence a očkování
Zvaní na preventivní prohlídky a očkování nikdy nebylo pohodlnější. Pozvěte jedním kliknutím všechny vybrané pacienty. Propojte pozvánky s Medevio kalendářem a oslovení pacienti se mohou rovnou sami objednávat.

Telefonní ústředna
Obáváte se, že někteří pacienti budou i nadále raději volat? Zapněte si ústřednu. Tento chytrý záznamník nahraje vzkaz volajícího a vy si ho poté v Medevio můžete přečíst nebo přehrát. Zbavíte se tak náporu telefonátů a zároveň budete mít všechny požadavky na jednom místě. Více informací »

Placení kartou online
Díky online platbám mohou pacienti zaplatit předem, pohodlně a bezpečně. Ušetříte tím čas v ordinaci, a navíc snížíte počet pacientů, kteří bez omluvy nedorazí. Ostatní hrazené požadavky, jako například výpis z dokumentace, tak můžete odbavit zcela online. Ceny jsou plně ve vaší režii a můžete je jednoduše měnit. Více informací »

Prémiové plány
Nabídněte pacientům služby nad rámec zdravotního pojištění a zvyšte tak příjmy ordinace. Pomohou vám v tom prémiové plány. Mezi oblíbené zpoplatněné služby lékařů patří například rychlejší reakční doba, dřívější volné termíny nebo konzultace mimo ordinační dobu. Více informací »

Nastavení ordinační doby
Nemusíte se obávat, že pacienti budou očekávat vaši okamžitou reakci. Při zadání každého požadavku pacienti vidí, zda právě máte či nemáte ordinační hodiny. Dostávají tak jasnou informaci, že například právě neordinujete a k jejich zprávě se dostanete až v pondělí ráno.

Dovolená/nepřítomnost
Potřebujete pauzu? Pacientům to dáte snadno vědět. Informaci o vaší nepřítomnosti uvidí hned při zadání požadavku a mohou tak počítat s pozdější reakcí. Nebo si během dovolené přejete sběr požadavků úplně vypnout? I to je v Medevio možné a vy tak víte, že se odpočinutí vrátíte k čistému stolu.

Vzdálený monitoring pacientů
Vámi vybraní pacienti mohou pravidelně vyplňovat informace do online dotazníku a vy tak máte aktuální přehled o jejich zdravotním stavu. Využít můžete existující dotazníky vašich kolegů, nebo vám pomůžeme připravit vlastní.

Chytrá elektronická žádanka
Nahraďte nepraktické papírové žádanky elektronickými. Žádanku vyplníte rychleji díky předpřipraveným informacím o pacientovi. S lékařem, k němuž pacienta odesíláte, si přes Medevio můžete snadno vyměňovat a doplňovat informace. Čas tak ušetří lékaři i pacient.

Webové stránky na míru
Nemáte webové stránky nebo s nimi nejste spokojeni? Obraťte se na nás a my vám vytvoříme moderní webové stránky se všemi důležitými informacemi, díky nimž můžete pohodlně sbírat požadavky do aplikace Medevio. Více informací »

rating49.png

Pacienti Medevio milují!

Důkazem jsou tisíce pozitivních hodnocení na Apple App Store i Google Play.

Ceník

Platíte podle toho, jakou vám přinášíme hodnotu.

Standard Plus

3 uživatelé zdarma

999 Kč/měsíc
 • Identifikace a ověření pacienta
 • Kartotéka pacientů
 • Komunikace s pacienty (požadavky, chat)
 • Dotazníky u požadavků
 • Kalendáře
Mám zájem

Pokročilý Plus

3 uživatelé zdarma

1999 Kč/měsíc
 • Vše z tarifu Standard Plus
 • Zdravotní záznamy
 • Pokročilá práce s přílohami
 • Prémiové plány
 • Hromadné oslovení pacientů
 • Stavy pacientů
 • Preventivní prohlídky (pro pediatry)
Mám zájem

Premium

5 uživatelů zdarma
Všechny nové funkce ihned

2999 Kč/měsíc
 • Vše z tarifu Pokročilý Plus
 • Diktování do textu
 • Prémiová podpora
 • Rozšířené školení
 • Pokročilé propojení s vaším AIS
Mám zájem

Kliniky a nemocnice

Individuální nabídka

-
 • Podmínky na míru
 • Individuální podpora
 • Individuální vývoj funkcí
Mám zájem

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Cena za extra uživatele 200 Kč/měsíc.
Zprovoznění pokročilého propojení s AIS jednorázově 2000 Kč. Pro Premium zdarma.

Naše další produkty

K základní aplikaci si můžete přikoupit naši digitální ústřednu nebo webové stránky.

Digitální ústředna

Nahraďte vyzvánějící telefony chytrou ústřednou.
Více informací »

Základní

Chytrý záznamník s jednou hláškou

899 Kč/měsíc
 • Jedna hláška pro pacienty
 • Přepis požadavku do textu
Mám zájem

Pokročilá

Chytrý záznamník, více hlášek, dovolená

1299 Kč/měsíc
 • Vše z předchozího tarifu
 • Různé hlášky během ordinační doby a mimo ni
 • Propustnost čísel, která se vždy dovolají
 • Jiná hláška během dovolené
 • Jiná hláška u pacienta, který již má zadaný požadavek
Mám zájem

Profesionální

Individuální nabídka od

2299 Kč/měsíc
 • Vše z předchozího tarifu
 • Tlačítkové volby pro pacienty
 • Další funkce dle vašeho přání
Mám zájem

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Zřízení ústředny je možné s jakýmkoli tarifem aplikace Medevio.

Webové stránky

Získejte pro svou ordinaci moderní webové stránky.
Více informací »

Základní

Jednostránkový web dle šablony

249 Kč/měsíc
 • Interaktivní propojení s Medevio
 • Aktuality pro pacienty
 • Nastavení dovolené a ordinační doby
 • Ceník
 • Kontaktní údaje
Mám zájem

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Chcete jednoduchšie komunikovať s pacientmi?

Zadarmo a nezáväzne vám zavoláme a dohodneme termín krátkeho predvedenia.

Error

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Časté otázky a odpovědi

Napísali o nás

Partneri

Univerzal kit (2) (kopie).png

Finalista Startup Awards 2023

Souhlas se zpracováním souborů cookie

Cookie Settings

We use cookies to improve user experience. Choose what cookie categories you allow us to use. You can read more about our Cookie Policy by clicking on Cookie Policy below.

These cookies enable strictly necessary cookies for security, language support and verification of identity. These cookies can’t be disabled.

These cookies collect data to remember choices users make to improve and give a better user experience. Disabling can cause some parts of the site to not work properly.

These cookies help us to understand how visitors interact with our website, help us measure and analyze traffic to improve our service.

These cookies help us to better deliver marketing content and customized ads.