Jak to funguje?

Pacient se přihlásí na web lékaře pomocí jednoduché série otázek a identifikuje se.

Pacient zařadí svůj požadavek podle typu a odešle ho.

Lékař vidí virtuální frontu včetně priority požadavku v aplikaci nebo emailu.

Lékař vyřídí požadavek tak, že pacientovi zavolá, vypíše mu eRecept nebo ho rovnou objedná, ať už se fyzicky nachází kdekoliv.

Pacient obdrží notifikaci o vyřízení požadavku, který je následně ve webové aplikaci přesunut do složky “odbavené”.

Jak to vidí pacient?

Nadstandardní péče o pacienty Druhy požadavků lékaři na míru Zabezpečené přihlašování

Pohledu lékařů a sester

Medevio šetří váš čas Přehlednost v menších i velkých ordinacích Jasná odpovědnost za požadavky od pacientů

Naplánovat videohovor

Není čas ztrácet čas. Pokud máte 15 minut, rychle Vám předvedeme hlavní možnosti, pokud máte hodně otázek, vyhradíme si pro Vás třeba hodinu.

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme.
S potvrzením termínu se Vám ozveme zpět do 24 hodin

Formulář nebyl úspěšně odeslán

Ouha něco se porouchalo, prosím zkuste to znovu,
případně nám napište přímo na e-mail: my@medevio.cz

Více informací

Šetří čas lékaře a sestry

Požadavek vyřídíte ve vámi zvoleném čase

Snadné používání a nasazení na vlastní webové stránky

Prvotřídní zabezpečení a šifrování

Spokojenější pacienti

Služba je a zůstane v základní verzi zcela zdarma

Roztřídíme automaticky vaše pacienty podle požadavku a naléhavosti

Díky specifikaci požadavku od pacienta obdržíte doplňující informace, které Vám pomohou v dalším rozhodování a urychlí průběh odbavení

Neplánovatelné volání nahradíme strukturovanou komunikací podle požadavku pacienta

Navigace ve webové aplikaci je velmi intuitivní, nemusíte nic instalovat a používání zvládnou I méně počítačově zdatní uživatelé

Co o nás říkají lékaři

My.Medevio platforma mi usnadňuje každodenní práci v ordinaci. Netrávíme díky ní se sestrou tolik času na telefonu a můžeme se lépe věnovat pacientům.

MUDr. Cyril Činátl
praktický lékař

Aplikace My.Medevio mi umožňuje novou úroveň komunikace s mými klienty, která je výhodná pro obě strany. Její pomocí aplikace získám potřebné informace od pacienta z pohodlí jeho domova.

MUDr. Petra Pelikánová
praktická lékařka pro děti a dorost

Největší benefit vidím v tom, že lékař nemusí reagovat na dotazy či telefonáty pacientů hned v daném čase. Pacientský požadavek se zaznamenává, třídí a prioritizuje dle akutnosti. Lékař tak není neustále vyrušován od své práce, naopak může potřeby svých pacientů řešit mnohem efektivněji a s větší péčí.

MUDr. David Halata
praktik a člen výkonné rady Evropské společnosti venkovského lékařství

Napsali o nás

FAQ

Jaké typy požadavků budu od pacientů dostávat?

Pacient může požádat o konzultaci příznaků onemocnění Covid-19, o vystavení potvrzení (pracovní neschopnost, výpis ze zdravotní dokumentace), recept na léky, sjednání či změnu termínu schůzky. Pokud si z nabídky nemůže vybrat, má možnost žádost zařadit do kategorie “jiné”.

V současné době musím vyřizovat mnoho telefonátů od pacientů, kteří u sebe nebo svých blízkých pozorují příznaky onemocnění Covid-19. Jak mi může aplikace pomoci?

V rámci zadávání požadavku pacient vyplňuje ke své žádosti další specifikace. U covidových pacientů v žádosti obdržíte množství informací pro vaše další rozhodování jako jsou kategorizované příznaky, zjištění potřeby a urgence pacienta, odlišení medicínských a administrativních potřeb a další.

Kdy mohu vyřídit požadavek?

Můžete ho vyřídit kdykoliv v průběhu dne podle toho, jak se Vám to hodí.

Mohu se vrátit zpět k již odbaveným požadavkům?

Po odbavení požadavek nikam nezmizí, pouze se přemístí do složky “odbavené”. Do vyřízených požadavků můžete kdykoliv nahlédnout a osvěžit si s jakým problémem vás pacient kontaktoval.

Musí si pacient stahovat mobilní aplikaci?

Nikoliv, stačí když si otevře odkaz ve webovém prohlížeči na svém počítači.

S jakými údaji se pacient přihlašuje?

Pro přihlášení do webové aplikace musí zadat své rodné jméno, příjmení, e-mail a rodné číslo. Abyste ho mohl/a kontaktovat, musí zadat I své telefonní číslo. Žádné další údaje pro přihlášení nejsou nutné.

Může pacient používat webovou aplikaci opakovaně?

Ano, může, při dalším přihlášení již nemusí vyplňovat všechny informace a jen ověřuje svou identitu pomocí unikátního SMS klíče (obdoba internetbankingu).

Jak je zajištěna bezpečnost a ochrana dat?

Přihlášení a správa osobních údajů je plně v souladu s pravidly GDPR. Data jsou šifrována a chráněna nejvyššími bezpečnostními standardy. Nikde se bez souhlasu pacienta neuchovávají žádná osobní data.

O nás

 • Tomáš Doležal

  CEO

  Vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a získal PhD v oboru farmakologie. Tomáš má více než 15 let zkušeností v oblasti regulace cen a úhrad léčivých přípravků, dále se specializuje na klinická hodnocení a sběr a analýzy klinických dat z reálné praxe. V ČR rozvíjí oblast zdravotní ekonomie a hodnocení medicínských technologií. V digitalizaci vidí příležitost zachování dostupnosti a kvality zdravotní péče při udržitelném financování.

 • Petr Bartoš

  CTO

  Petr spoluzakládal a pomáhal vybudovat úspěšné projekty jako Slevomat, DameJidlo nebo Rohlík. Ve všech byl zodpovědný za produktový a technologický tým. Svoje zkušenosti z těchto projektů a ze studia medicíny se rozhodl zužitkovat v Medevio a pomoci tak s digitalizací zdravotnictví.

 • Filip Klimeš

  lead developer

  Filip vystudoval softwarové inženýrství na ČVUT v Praze. Baví ho vytvářet aplikace, které lidem zlepšují život. Věří, že eHealth je cesta, jak pomoci lékařům poskytovat lepší péči jejich pacientům. Díky Medevio může využít téměř 10 let zkušeností s vývojem software a posunout české zdravotnictví do nové éry.

zavřít

Máte zájem o živou ukázku všech možností?

Rádi Vám vše ukážeme naživo během videohovoru. Potřebujeme 15-30 minut Vašeho času. Ozveme se Vám zpět a domluvíme si čas nebo Vaše dotazy zodpovíme rovnou.

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme.
S potvrzením termínu se Vám ozveme zpět do 24 hodin

Formulář nebyl úspěšně odeslán

Ouha něco se porouchalo, prosím zkuste to znovu,
případně nám napište přímo na e-mail: my@medevio.cz