Zpět

Větší pohodlí pediatrických pacientů a dostatek informací předem

“Aplikace Medevio mi umožňuje novou úroveň komunikace s mými klienty, která je výhodná pro obě strany. Pomocí aplikace získám potřebné informace od pacienta z pohodlí jeho domova” říká MUDr. Petra Pelikánová, dětská lékařka ze Středočeského kraje.

V aplikaci Medevio se mohou rodiče obracet na pediatra ohledně zdraví jejich dětí a pokud lékař ošetřuje více dětí v jedné rodině, rodič v aplikaci komunikuje za každé z dětí zvlášť. Komunikace je tak přehledná a jednoduchá.

Jak se podařilo problém vyřešit

MUDr. Pelikánová vede dětskou ambulanci v Novém Kníně. Na Medeviu oceňuje především zvýšení pohodlí, ale také na své straně možnost získat potřebné informace předem, ještě než se pacient dostaví.

Aplikace šetří v ordinaci MUDr. Pelikánové průměrně 7 hodin času měsíčně a ordinace zaznamenala výrazné snížení telefonátů.

Systém začala používat jako jedna z prvních lékařek a to v únoru roku 2021. Ve své ambulanci představila aplikaci rodičům pomocí informačních letáků a kartiček a také úpravou webových stránek, které o možnosti zabezpečené a rychlé online komunikace rodiče jejích pacientů informují.

Spokojenost

V současné době užívá Medevio přibližně 60 % pacientů MUDr. Pelikánové. Proto jej dále doporučuje novým pacientům, svým známým a přátelům z řad praktických lékařů pro dospělé i děti.

Pokud chcete omezit zvonící telefony a zvýšit pohodlí své i pacientů, zanechte nám kontakt níže nebo nás rovnou kontaktujte na poradime@medevio.cz.

Stránka MUDr. Pelikánové

Další příběhy lékařů, kteří se rozhodli pro Medevio

 • TÝDNĚ UŠETŘÍ

  2 hodiny / 50 požadavků

  Praktická lékařka MUDr. Renata Klausová vyřešila drnčící telefony a má tak více času na své pacienty.

  více
 • TÝDNĚ UŠETŘÍ

  3 hodiny / 90 požadavků

  Praktická lékařka MUDr. Radka Sýkorová si pochvaluje jednodušší komunikaci s pacienty.

  více

Chcete jednodušeji komunikovat s pacienty?

Zdarma a nezávazně vám zavoláme a dohodneme termín krátkého předvedení.

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme.
S potvrzením termínu se Vám ozveme zpět do 24 hodin

Formulář nebyl úspěšně odeslán

Ouha něco se porouchalo, prosím zkuste to znovu,
případně nám napište přímo na e-mail: poradime@medevio.cz

Napsali o nás