Větší pohodlí pediatrických pacientů a dostatek informací předem

Větší pohodlí pediatrických pacientů a dostatek informací předem
‚‚Aplikace Medevio mi umožňuje novou úroveň komunikace s mými klienty, která je výhodná pro obě strany. Pomocí aplikace získám potřebné informace od pacienta z pohodlí jeho domova,” říká MUDr. Petra Pelikánová, dětská lékařka ze Středočeského kraje.

V aplikaci Medevio se mohou rodiče obracet na pediatra ohledně zdraví jejich dětí a pokud lékař ošetřuje více dětí v jedné rodině, rodič v aplikaci komunikuje za každé z dětí zvlášť. Komunikace je tak přehledná a jednoduchá.

Proč se rozhodli pro Medevio?

MUDr. Pelikánová vede dětskou ambulanci v Novém Kníně. Na Medeviu oceňuje především zvýšení pohodlí, ale také na své straně možnost získat potřebné informace předem, ještě než se pacient dostaví.

Aplikace šetří v ordinaci MUDr. Pelikánové průměrně 7 hodin času měsíčně a ordinace zaznamenala výrazné snížení telefonátů.

Systém začala používat jako jedna z prvních lékařek a to v únoru roku 2021. Ve své ambulanci představila aplikaci rodičům pomocí informačních letáků a kartiček a také úpravou webových stránek, které o možnosti zabezpečené a rychlé online komunikace rodiče jejích pacientů informují.

Spokojenost

V současné době užívá Medevio přibližně 60 % pacientů MUDr. Pelikánové. Proto jej dále doporučuje novým pacientům, svým známým a přátelům z řad praktických lékařů pro dospělé i děti.

Chcete si Medevio nezávazně vyzkoušet i ve vaší ordinaci? Dejte nám vědět!