Zvonící telefony v ordinaci praktického lékaře pro dospělé

Zvonící telefony v ordinaci praktického lékaře pro dospělé

‚‚Dříve byli pacienti frustrovaní z toho, že se k nám nemohou dovolat, my jsme ale byly zavaleny prací a do toho nám drnčely telefony, které jsme se sestrou neměly čas vyřizovat” – MUDr. Klausová

MUDr. Klausová patří mezi moderní lékařky Jihomoravského kraje, svou praxi vede ve Šitbořicích jižně od Brna. Medevio svým pacientům představila po tom, co se ubezpečila, že v aplikaci nebudou obtěžování reklamou a používání i stažení aplikace pro ně bude bezplatné. Zároveň kladla velký důraz na to, aby byla bezpečnost dat jejích pacientů na té nejvyšší úrovni. Jakmile se přesvědčila o tom, že tyto její podmínky jsou splněny, neváhala aplikaci ve své ordinaci vyzkoušet.

Jak se podařilo problém vyřešit

MUDr. Klausové začaly požadavky do aplikace chodit hned první den, kdy se pacienti dozvěděli, že Medevio je primárním kanálem pro komunikaci s ordinací: “Aplikace se zaběhla pěkně… jednoduše stačilo pacienty informovat, že Medevio používáme, a to na našem webu, Facebookové stránce a přidaly jsme si i informaci do podpisu v emailu.”Medevio využívá od jara roku 2021 a díky aplikaci týdně ušetří 2 hodiny času, jelikož odbavuje o 50 telefonátů méně než dříve.

Stránka MUDr. Klausové

Chcete Medevio nezávazně vyzkoušet i ve svojí ordinaci? Spojte se s námi.