Více klidu na pacientky, méně nervů a stresu

Co motivovalo sestru Martinu Rakasovou z gynekologické ordinace doktora Mohameda Farraga v Třebechovicích pod Orebem, aby začali používat Medevio?

,,Chtěli jsme zjednodušit komunikaci s našimi pacientkami a omezit počet telefonátů do ordinace. Samozřejmě taky nabídnou našim pacientkám lepší služby. Zbavit se neustále vyzvánějících telefonů zrovna ve chvílích, kdy máte nejvíce práce.”

Tento problém se už velmi rychle po zavedení Medevia do ordinace podařilo vylepšit a telefonátů viditelně ubylo. Sestřička si teď může k požadavkům, které pacientky do ordinace posílají skrze webový prohlížeč nebo mobilní aplikaci, sednou ve chvíli, kdy na ně má čas. Jelikož jsou velmi intuitivním způsobem označené podle priority, může začít tam, kde je to nejvíce potřeba.

Nejčastěji pacientky Medevio používají k vyřízení žádosti o eRecept nebo objednání.

V ordinaci si tak pochvalují, že mají daleko více času na pacientky samotné a nejsou tolik zavalení administrativními úkony, které se dají jednoduše zautomatizovat.

A kladné reakce pacientek na sebe také nenechaly dlouho čekat.

,,Medevio bych doporučila z mnoha důvodů. Nejvíce ale oceníme, že nevolá tolik pacientek najednou, takže je v práci více klidu na léčbu samotnou a celkové méně nervů a stresu,” dodává sestra Rakasová.

Jak to probíhá, když chcete Medevio vyzkoušet u vás v ordinaci?

  1. Vytvořte si testovací profil nebo nás rovnou kontaktuje a my vám ukážeme, jak Medevio použít právě ve vaší ordinaci.
  2. Pro používání Medevia se stačí jen přihlasit, nemusíte nic instalovat.
  3. Vytvoříme vám profil pro doktora a sestru. Ve chvíli, kdy budete chtít celý profil zveřejníme tak, aby Medevio viděli i vaši pacienti. Do té doby tam máte přístup pouze vy a vše je neveřejné.
  4. Společně naučíme pacienty Medevio používat. Co a jak umístit na web nebo sociální sítě, aby pacienti prvně volili Medevio? Obdržíte od nás taky balíček tiskovin, které rozmístíte ve vaší ordinaci.
  5. Základní verze Medevio je na zkoušku vždy zdarma. Platíte teprve, až vám přinášíme výraznou přidanou hodnotu.